Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit esam apkopojuši sarakstu ar bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Neskatoties uz to, vai esat jauns vai pastāvīgs klients, mēs ceram, ka šī sadaļa Jums sniegs tieši tās atbildes, kuras meklējat.

Kā es saņemšu savu pasūtījumu?

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts izmantojot “Omniva” pakomātus. Pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas, Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts 2 darba dienu laikā uz Jūsu norādīto Omniva pakomātu. Jūsu ērtībai, nosūtisim Jums arī e-pastu ar pasūtījuma izsekošanas numuru.

Kā es varu samaksāt par savu pasūtījumu?

Mēs pieņemam lielāko daļu kredītkartes un debetkartes, kā arī PayPal, tātad ir iespējams maksāt arī ar PayPal kontu vai saistītu bankas kontu. Lai veiktu maksājumu, vienkārši atlasiet vēlamo maksājuma veidu izrakstīšanās laikā.

Cik ātri atnāks mans pasūtījums?

Pēc pasūtījuma apmaksas Jūsu paciņa tiks izsūtīta 2 darba dienu laikā. Atkarībā no Omniva pakomātu noslogojuma, paciņas piegāde var svāsrtīties no 2 līdz 5 darba dienām.

Kādu vecuma grupu apģērbu pie Jums var iegādāties?

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties apģērbu sākot no priekšlaicīgi dzimušu mazuļu izmēriem (40cm) līdz pat 10 gadīgu bērnu izmēriem (140cm).

Kā man izvēlēties pareizo izmēru?

Jūsu ērtībai, apģērbu sadaļas esam marķējuši gan ar bērnu vecumu, gan bērnu garumu centimetros. 

  • Piemērs nr.1: Ja Jūsu mazulis ir 7 mēnešus vecs, visticamāk mazuļa garums ir starp 68cm un 74cm, attiecīgi, apģērbu varat meklēt sadaļā “6-9 mēneši; 68-74cm). Nereti, Latvijas veikali šos parametrus sauc par “izmēriem”, kā “68. izmērs”, “74. izmērs” utt, lai gan patiesībā tas ir aptuvenais mazuļa garums centimetros. 

  • Piemērs nr.2: Ja Jūsu bērns ir 5 gadus vecs, varat ieskatīties gan sadaļā “4-5 gadi; 104-110cm”, gan “5-6 gadi; 110-116cm), atkarībā no tā, kāds ir Jūsu bērna garums. 

Vai es varu atgriezt preci?

Jā, pircējam ir tiesības atteikties no preces 2 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot veikalam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu veikals nosūta pircējam pa e-pastu pēc pircēja pieprasījuma. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 *  iegādātā prece ( gan jauna, gan mazlietota) tika lietota pēc iepirkuma brīža interneta veikalā www.bernuskapis.lv un atdota atpakaļ bez piekarinātajām etiķetēm

 *  iegādātās preces komplektācija nav saglabāta vai ir bojāta.

Izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ veikalam, sedz Pircējs.

Veikals patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Atsakoties no preces, nauda par notikušo piegādi netiek atmaksāta

 Kādēļ izvēlēties preces no mūsu veikala ?

Preces, kuras tiek pārdotas mūsu interneta veikalā, tiek iepirktas no dažādām Eiropas savienības dalībvalstīm. Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir paildzināt dzīves ciklu, jau saražotam bērnu apģērbam. Apģērbu atbildīga un lietderīga utilizācija var samazināt globālo sasilšanu līdz pat 45%,  kā arī ietaupīt katru dienu, tūkstošiem litru tīra ūdens. 

Lēmumus, kurus mēs (vecāki) pieņemam šodien, ietekmēs mūsu bērnu nākotni un vidi, kurā viņi dzīvos. Kādēļ gan neizvēlēties dabai draudzīgāku veikalu, un atstāt tīrāku vidi un drošāku nākotni mūsu bērniem.

 Vai visi apģērbi Jūsu interneta veikalā ir lietoti?

Nē. Pie mums var iegādāties gan jaunus, gan mazlietotus apģērbus. Katra prece iziet trīskāršu kvalitātes kontroli, lai pie Jums nonāktu apģerbs, kurš ir jauns, izskatās kā jauns, vai ir ar ļoti minimālām lietošanas pazīmēm. 

Neatradāt atbildi?

Uzdodiet sev interesējošo jautājumu, aizpildot zemāk esošo saziņas formu!

Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt!

Saziņas forma