Iepazīstieties ar Bērnu Skapi

Sveiki! 

Paldies, ka ieskatījies Bērnu Skapī! Mēs esam neliels ģimenes uzņēmums, kurš vēlas parūpēties par to, lai pasaule, kuru mēs atstāsim saviem bērniem, ir tīrāka, drošāka un skaistāka vieta, kurā viņiem dzīvot. Vai zināji, ka viena kokvilnas T-krekla izgatavošanai vidēji tiek patērēti 2,700 litri ūdens? Un atkārtoti izmantojot vien 100 lietotus apģērba gabalus, mēs varam samazināt globālo sasilšanu no 14% līdz pat 45% ?

Pašiem esot vecākiem, mēs zinam, cik daudz lietas mazulim ir nepieciešamas: vanniņa, termometrs, manikīra piederumi, rati, mašīnas sēdeklītis, gultiņa, vannas produkti, pudelītes, knupīši, rotaļlietas, autiņbiksītes un protams Apģērbs. Vai zināji, ka mazulis vidēji aug 6 centimetrus, katrus 3 mēnešus, līdz 1 gada vecumam? Tas nozīmē, ka katrus 3 mēnešus, mazulim būs nepieciešams lielāks apģērbs. Attiecīgi, mazuļu apģērba dzīves cikls ir vien 3 mēneši, ja to atkārtoti neizmantos cits mazulis. 

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties jaunus un mazlietotus, zīmolu bērnu apģērbus no dzimšanas (arī priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem) līdz 6 gadu vecumam. Apģērbi, atrodamie Bērnu Skapī, tiek iepirkti no Zviedrijas, Anglijas un 99% no tiem tiek pārdoti tikai vienā eksemplārā, lai Jūsu mazulis izskatītos neatkārtojami. Mēs zinam, ka kvalitāte mūsu klientiem ir ļoti svarīga, tādēļ standartu uzturēšanai, katra prece iziet kvalitatātes kontroli pirms tā tiek ievietota mūsu internet veikalā.

Bērnu Skapja preču logo un logo aukliņas ir izgatavotas no 100% organiskām šķiedrām. Mūsu sūtijuma pakas un iepirkuma maisiņi arī ir dabai draudzīgi un 100% pārstrādājami. Izvēloties apģērbu no Bērnu Skapja, Jūs būsiet saudzējuši dabas resursus un veikuši dabai draudzīgu pirkumu!

Iepērkoties pie mums, arī Jūs palīdzat mums vairot labo!

  • Mēs saudzējam dabas resursus, atkārtoti izmantojot jau saražotus bērnu apģērbus.

  • Esam draudzīgi Jūsu ģimenes budžetam. Dodam Jums iespēju nepārmaksāt par labas kvalitātes apģērbu.

  • Katru mēnesi palīdzam ģimenēm, kuras ir nonākušas sarežģītos dzīves apstākļos.